KUCHAŘKA ZE SVATOJÁNU ZDRAVÍ Z KUCHYNĚ

Před několika dny nás navštívila ve Svatojánu paní Přidalová z nakladatelství Motto. Společně jsme plánovaly, co bude ve třetím dílu, který vyjde zase na podzim, v září nebo v říjnu. 
Doufám, že nebudete zklamáni a že se třetí díl bude líbit stejně jako první a druhý!
Knížka bude tentokrát celá krásně do červena, se stejným rozsahem a obdobným obsahem jako první a druhá. Recepty se vyvíjí, stejně jako já a moje vaření. 
Každý den na knížce pracuju několik hodin, pořád samozřejmě vařím, fotím, píšu a do toho začala zahrádkářská sezóna, takže toho mám nad hlavu.
Dnes bylo opravdu nádherně! Spálili jsme Smrtku (nechtělo se jí hořet, nerada odcházela) a máme vysetou rukolu, petržel, polníček, řeřichu a vysázenou cibuli.


9 komentářů:

 1. Evi ty jsi pilná. Měla bych už taky zaset, počasí tomu přeje.

  OdpovědětSmazat
 2. Juchů, bude další díl! Moc se na něj těším. :) Sleduji i Váš blog, ale není nad to si zalistovat v krásné vázané knize. A Vaše povídání mě vždy zahřeje na duši.

  OdpovědětSmazat
 3. Nějak se mi to vytřídilo...a asi i vytříbilo:) a po čase jsem zjistila, že jste vlastně jediná blogerka, kterou sleduji a hlavně, když potřebuji vařit, chodim sem téměř každý den pro inspiraci:) Děkuji Vám Evo

  OdpovědětSmazat
 4. Evi bude třetí díl Vaší knihy celý veganský? :) Díky za odpověď a hlavně z Vaše úžasné recepty.
  Lucka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, nebude, ale už v něm nenajdete žádné mléko ani mléčné výrobky, jenom sem tam vejce a med.

   Smazat
 5. Evi bude třetí díl Vaší knihy celý veganský? :) Díky za odpověď a hlavně z Vaše úžasné recepty.
  Lucka

  OdpovědětSmazat