KRIZOVÁ KUCHAŘKA ZE SVATOJÁNU

O knížce tohoto typu jsem přemýšlela několik let a od roku 2018 začala mít konkrétní obrysy. Na počátku roku 2019 jsme si s nakladatelstvím Motto plácli a tohle je výsledek roční práce.
Před pár dny mi přišly mé autorské výtisky a já jsem s knížkou opravdu spokojená, tisk vyšel moc hezky a já mám pocit z dobře vykonané práce, snad oprávněný.
V knížce najdete recepty, na které jste u mě zvyklí - většina z nich je jednoduchá a laciná, a všechny jsou chutné  Navíc jsou z lokálních surovin, což se v době krize hodí. A i kdyby nás žádná krize osobní nebo celospolečenská nikdy nepotkala, knížka se bude hodit i v případě, pokud chceme žít skromněji, vařit zdravěji a léčit se pomocí bylin.
Snad se vám bude líbit!
Objednat si ji zájemci mohou třeba zde
Video zde


5 komentářů:

  1. Dobrý den, kuchařka vypadá moc krásně. Je to velká škoda, že končíte tyto stránky. Já podle Vás vařím a peču už dlouho a moc se mi líbil Váš postupný vývoj a přechod na vege a vegan. Dřív jsem si klasické recepty přepatlávala sama na vegan verzi a někdy neúspěšně. Ale co jsem vyrobila podle Vašeho receptu, se mi dařilo na první pokus. Moc mám ráda vaše různé narozeninové dorty, buchty i obyčejná jídla na oběd. MOc Vám fandím, mám Vaše dvě kuchařky a budu Vás sledovat nadále. Je fakt, že ale nejsem moc velkým přispívatelem a jsem naprosto nefacebooková :)) Tak přeji hodně štěstí a obyčejné radosti nad životem. Irena

    OdpovědětSmazat
  2. Dobrý den Evi, už ji mám také. Jako vaše 4 předchozí. A koupila jsem je i mamce a švagrové. Takže vařím dle nich už pár let a jsem moc spokojená! Díky za vaši práci, která možná není vždy tak oceněná, jak očekáváte. FB nemám a tak pro inspiraci budu navštěvovat stále tento váš blog.
    Krásný adventní čas, Lenka z Písku ♥️

    OdpovědětSmazat