KRIZOVÁ KUCHAŘKA ZE SVATOJÁNU

O knížce tohoto typu jsem přemýšlela několik let a od roku 2018 začala mít konkrétní obrysy. Na počátku roku 2019 jsme si s nakladatelstvím Motto plácli a tohle je výsledek roční práce.
Před pár dny mi přišly mé autorské výtisky a já jsem s knížkou opravdu spokojená, tisk vyšel moc hezky a já mám pocit z dobře vykonané práce, snad oprávněný.
V knížce najdete recepty, na které jste u mě zvyklí - většina z nich je jednoduchá a laciná, a všechny jsou chutné  Navíc jsou z lokálních surovin, což se v době krize hodí. A i kdyby nás žádná krize osobní nebo celospolečenská nikdy nepotkala, knížka se bude hodit i v případě, pokud chceme žít skromněji, vařit zdravěji a léčit se pomocí bylin.
Snad se vám bude líbit!
Objednat si ji zájemci mohou třeba zde
Video zde


7 komentářů:

 1. Dobrý den, kuchařka vypadá moc krásně. Je to velká škoda, že končíte tyto stránky. Já podle Vás vařím a peču už dlouho a moc se mi líbil Váš postupný vývoj a přechod na vege a vegan. Dřív jsem si klasické recepty přepatlávala sama na vegan verzi a někdy neúspěšně. Ale co jsem vyrobila podle Vašeho receptu, se mi dařilo na první pokus. Moc mám ráda vaše různé narozeninové dorty, buchty i obyčejná jídla na oběd. MOc Vám fandím, mám Vaše dvě kuchařky a budu Vás sledovat nadále. Je fakt, že ale nejsem moc velkým přispívatelem a jsem naprosto nefacebooková :)) Tak přeji hodně štěstí a obyčejné radosti nad životem. Irena

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den Evi, už ji mám také. Jako vaše 4 předchozí. A koupila jsem je i mamce a švagrové. Takže vařím dle nich už pár let a jsem moc spokojená! Díky za vaši práci, která možná není vždy tak oceněná, jak očekáváte. FB nemám a tak pro inspiraci budu navštěvovat stále tento váš blog.
  Krásný adventní čas, Lenka z Písku ♥️

  OdpovědětVymazat
 3. Máš moc povedený blog, časta na něm trávím chvíle ve svém volné čase. Tolik poutavých příspěvků, že by se člověk nejradši zavřel na chatu, vzal si do ruky jenom tablet a pročítal si, co si zase vymyslela. Na chatě by samozřejmě nesměla chybět udírna, abych měla příjemnou vůni. Jo, to by byl fajn odpočinek.

  OdpovědětVymazat