LETNÍ POLÉVKA

Tohle vlastně není opravdový recept, spíš návod, jak uvařit polévku z toho, co vám vyrostlo na zahradě. Na másle nebo oleji zpěňte cibuli, přidejte pokrájenou kořenovou zeleninu jakou máte (mrkev, celer, petržel, pastinák, tuřín…) a 10 minut restujte, přilijte vodu a do ní dejte další zeleninu, například červenou řepu i s listy, nať z brokolice, pár listů celeru, kedluben, kapustu, nové brambory a tři polévkové lžíce ovesných vloček a povařte deset minut. Nakonec přidejte tu zeleninu, která se vaří nejkratší dobu, například vyloupaný hrášek a brokolici. Teď už vařte jen krátce, tři až pět minut. Nakonec polévku osolte a ozdobte čerstvou petrželovou natí a pažitkou.


více ZDE

2 komentáře:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 85 000 posbíraných receptů. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den, děkuji za nabídku, zatím nepotřebuji zvyšovat návštěvnost svého blogu, nic neprodávám, dělám to jen pro radost. Krásný den.

  OdpovědětVymazat